•  
 

Rozvrh

 • Kdy bude zveřejněn rozvrh?
  Datum zveřejnění rozvrhu najdete v harmonogramu akademického roku.
 • Kde najdu svůj rozvrh?
  Studenti prezenční i kombinované formy studia v bakalářských, magisterských i navazujících magisterských programech mají od ak. roku 2011/2012 rozvrhy k dispozici pouze v Informačním systému.
  Účastníci programů celoživotního vzdělávání najdou své rozvrhy počínaje ak. rokem 2011/2012 také v Informačním systému (vč. 1. ročníku CŽV počínaje ak. rokem 2013/2014).
 • Jak si nejlépe jako student kombinované formy nebo účastník CŽV zobrazím svůj rozvrh?
  Využijte možnosti vypsat rozvrh od do, vypíše se Vám pak přehledně přesně dle data výuky.
  Klikejte: Rozvrh --> Můj rozvrh --> zakliknete zaklikávátko u políčka Můj rozvrh studenta --> dole v části Chcete-li rozvrh vypsat formou kalendáře, zadejte rozsah dat zadejte do kolonky od datum z počátku semestru (např. pro podzim 2011 1. 9. 2011) a do kolonky do datum konce semestru (např. pro podzim 2011 16.2. 2012) a klikněte na Vypiš podle rozsahu.
 • Můžu si sestavit vlastní rozvrh nebo je předem pevně daný?
  Do jisté míry si rozvrh můžete utvářet sami, a to výběrem seminárních skupin. Ne všechny předměty jsou ale na seminární skupiny rozděleny.
 • Musím se přihlásit do seminární skupiny předmětu?
  Ano, pro správné zobrazení rozvrhu předmětu se seminárními skupinami se musíte nejdříve do skupiny přihlásit.
  Více o seminárních skupinách.
 • Některé přednášky jsou v rozvrhu zobrazeny s větším počtem hodin, než je uvedeno ve studijním katalogu. To mám chodit na všechny?
  Ne, nemusíte, vysvětlíme na příkladu: Předmět SZ2BP_UFI Úvod do filosofie má ve studijním katalogu uvedenou pouze 1 hodinu přednášky týdně. V rozvrhu se však zobrazují 2 hodiny týdně (2 x 1 hodina přednášky). Záleží pouze na volbě studenta, kterou přednášku si vybere a bude navštěvovat, obě hodinové přednášky jsou v daném týdnu shodné, přednáší se stejné téma.
 • Předměty se mi překrývají, co teď?
  To se může stát. Při rozvrhování několika tisíc předmětů v jednom semestru pro několik desítek oborů a oborových kombinací nelze v žádném případě zamezit vzniku kolizních situací. S pomocí rozvrhovacího softwaru se snažíme těmto konfliktům v maximální možné míře zabránit.
  Pokud nenajdete vlastní řešení situace např. dohodou s vyučujícími, vždy máte možnost jeden z předmětů včas zrušit a zapsat v některém z dalších semestrů. To Studijní a zkušební řád umožňuje.
 • U předmětu se mi nezobrazuje rozvrh, co teď?
  Pokud v rozvrhu Vámi zapsaný předmět zcela chybí, obraťte se s dotazem na výuku na příslušnou katedru (nejlépe na garanta předmětu). Mohou existovat předměty, které nejsou rozvrhovány běžným způsobem.
 
 
Archivovaná verze z webu PdF