•  
 

Hesla do ISu

Heslo do ISu byste měli dostat společně s UČO při zápisu do studia. Pokud jste v ISu zaveden jako student jiného oboru (nebo bývalý student) tak Vám nové heslo vydáno nebude. K přihlášení můžete použít starého hesla, pokud si ho nepamatujete zajděte za svojí studijní referentkou / studijním referentem a ta Vám heslo vydá (viz dotaz: Kdy a kde si mohu heslo vyzvednout? ). Přihlašovací údaje do ISu (UČO a heslo) jsou jedny pro všechna studia na MU.

 • Ztratil/zapomněl jsem heslo do ISu, co ted?
  Musíte se zastavit pro nové heslo za svojí referentkou/svým referentem (viz dotaz: Kdy a kde si mohu heslo vyzvednout?).
 • Proč nezasíláte hesla do IS MU mailem nebo sms?
  Přihlašovací údaje (= heslo a učo) nezasíláme mailem z bezpečnostních důvodů. Snažíme se tak předcházet zneužití Vašich osobních údajů.
 • Kdy a kde si mohu heslo vyzvednout?
  Přihlašovací údaje do IS MU si můžete vyzvednout v úředních hodinách u své studijní referentky/svého studijního referenta na studijním oddělení. Pro vydání hesla je třeba, abyste prokázali svoji totožnost (platný OP nebo cestovní pas). Další, ale zpoplatněnou variantou je nechat si zaslat heslo doporučeně poštou na adresu. Vše o této možnosti najdete v Obchodním centru MU.
  Účastníci CŽV kontaktují pro získání hesla paní Michaelu Daňkovou (mdankova@ped.muni.cz, kl.: 5423).
 • Jaký je rozdíl mezi primárním a sekundárním heslem?
  Primární heslo slouží k přihlášení do IS MU.
  Sekundární heslo slouží k přihlášení do počítačových sítí, wifi a na "moodlinku".
 • Kdo mi vydá sekundární heslo?
  Sekundární heslo si v ISu nastavíte sami, klikejte: na levé liště v ISu Systém --> Změna hesla --> Změna sekundárního hesla. Studijní oddělení sekundární hesla nevydává.